Kilkumiesięczna burza myśli, wątpliwości, krytycznych głosów pojawiających się w mojej głowie, skutecznie przekonujących mnie, że jestem ostatnią osobą na całej kuli ziemskiej, która powinna pisać bloga, dobiegła końca.

Mam na imię Kasia i właśnie spełniam swoje marzenia. Moją wielka pasją jest aktywność fizyczna i zdrowy tryb życia. Od kilku lat trenuję siłowo a ostatnie miesiące moją duszę i umysł całkowicie zakradł crossfit. Ćwiczenia wykorzystujące jedynie masę własnego ciała i podnoszenie ciężarów, to dla mnie połączenie idealne. Super drogim maszynom ćwiczącym poszczególne części ciała, mówię zdecydowane NIE. Od dłuższego czasu fascynuje mnie kalistenika i nie ukrywam, że właśnie to popchnęło mnie do opuszczenia ścian nowoczesnej siłowni na rzecz crossfitowego boxa.

Od dwóch lat należę do elitarnego grona osób niejedzących mięsa, decyzja ta całkowicie odmieniła moje życie i bardzo pozytywnie wpłynęła na formę fizyczną oraz samopoczucie. Każdego dnia udowadniam sobie i innym, że wcale nie potrzeba kilogramów mięsa aby zbudować masę mięśniową, siłę i wytrzymałość. Musze przyznać, tak między nami, że sprawia mi to nie małą przyjemność.

W życiu prywatnym zajmuję się web designem, blog ten jest więc dla mnie formą połączenia moich dwóch wielkich pasji, następnym krokiem na drodze do samodoskonalenia i rozwoju. Ten pierwszy post podsumuję słowami, które motywują mnie i mam nadzieję, że zmotywują i ciebie:

„Każdego dnia rób jedną rzecz, która cię przeraża”

Eleanor Roosevelt

Ja swoją właśnie zrobiłam.

Pierwszy .. was last modified: Czerwiec 24th, 2018 by Kasia Topa